Aktualności - Gimnazjum nr 17

Menu główne:

Aktualności

Rozpoczęliśmy  nowy rok szkolny 2016/2017 uroczystą akademią, na którą stawili się wypoczęci i pełni werwy uczniowie klas pierwszych, którzy po raz pierwszy zaczęli naukę w naszej szkole, oraz ich starsi koledzy.
Życzymy wszystkim samych sukcesów, rozwijania talentów, dobrej zabawy w gronie rówieśników.

To już OSTATNIE dni ZBIÓRKI MAKULATURY!!!!
Jeszcze do poniedziałku 01.06 można skorzystać z okazji, aby pozbyć się zbędnych gazet, książek, kartonów itd. I zrobić to w proekologiczny sposób - NIE ZAŚMIECAJĄC ZIEMI!!!
Czekamy na makulaturę - gimnazjum, s.77 (zaplecze językowe), p.Pawłowska
Lucyna Pawłowska
 Przypominamy w dniu 20 maja o godzinie 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami.

W dniu 7 maja 2015 roku odbędą się w szkole Dni Unii Europejskiej połączone z Dniem Otwartym. Wszyscy uczniowie naszej szkoły przebierają się w tym dniu w barwy państw członkowskich Unii Europejskiej lub stroje z nimi kojarzone. Przeprowadzony zostanie konkurs na najlepiej przebraną klasę, stoiska klas oraz konkurs indywidualny. Wygrana klasa otrzyma „kupon niepytek” na cały dzień. Uczniowie, którzy przebiorą się w tym dniu nie będą pytani! Do zabawy zapraszamy również wszystkich nauczycieli.
Po konsultacji i uzyskaniu zgody od Pani Dyrektor informujemy, że nauczyciele, którzy nie przebiorą się w tym dniu, nie będą mogli pytać uczniów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Nauczyciele języków obcych i historii
Do konkursu na selfie klasowe, stanęły tylko dwie klasy 3g i 2t :( ale ich zdjęcia są super.
Obydwie klasy nagrodzone zostały kuponami "niepytkami". Oto zaprezentowane zdjęcia.
W dniu 17 kwietnia odbyły się Dni Otwarte naszego Gimnazjum, które przygotowały nauczycielki języka angielskiego: pani Pawłowska i pani Staszak.
Zobaczcie jak bawili się nasi przyszli uczniowie i jak dzielnie pomagali im nasi gimnazjaliści.

Przedstawiamy wyniki konkursu WIELKANOCNEGO zorganizowanego przez nauczycielki języków obcych !!!
Wasze prace są prezentowane na 2 piętrze gimnazjum i w holu przy nieczynnym wejściu do szkoły (obok szatni).
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za świetne prace.

SŁOWNIK ŚWIĄTECZNY

Pierwsze miejsce - Sylwia Kocobolska 3J

Drugie miejsce :
Nikodem Sęk 1G
Dominika Surma 2G
Wiktor Kitaszewski 3G
Dominik Durczak 3G
Klaudia Śliwińska 3J

Trzecie miejsce:
Marta Mazur 1G
Karolina Sawicka 1G

PISANKA / BARANEK / ZAJĄCZEK

Pierwsze miejsce: Mateusz Szumilas 2G

Drugie miejsce: Alex Stoszek 2G

Zapraszamy do konkursu muzycznego, w którym trzeba zaprezentować piosenkę w języku angielskim.
Zasady:

1. Tekst piosenki trzeba znać na pamięć.

2. Można wystąpić z akompaniamentem na żywo, z przygotowanym, odtwarzanym podkładem muzycznym lub a capella(bez podkładu)

3. Można wystąpić solo, w duecie, lub trio.

4. Będziemy brać pod uwagę: wymowę, interpretację, poziom wykonania.

5. Przesłuchania w środę 15.04 (jeżeli coś się zmieni,zostaniecie powiadomieni)

6. Chętnych prosimy o zgłoszenie gotowości uczestnictwa p.Pawłowskiej do 10.04.

7. WYSTĘPY ZOSTANĄ NAGRODZONE OCENAMI:)

Lucyna Pawłowska